Wypożyczalnia samochodów LeCar - oddział Kraków

LeCar - wynajem samochodów w Krakowie, oferuje podstawianie i odbiór samochodów na terenie Krakowa m.in: Dworzec Kolejowy Kraków Główny, Kraków Płaszów, lotnisko im. Jana Pawła II w Balicach. Wypożyczalnia samochodów LeCar w Krakowie to jeden z największych oddziałów. LeCar szybko załatwi formalności i ograniczy do minimum biurokrację, tak aby jak najszybciej mogli Państwo się cieszyć wynajętym autem. Wynajem samochodu w LeCar to przyjemność.

Nasze samochody:

ZAREZERWUJ ON-LINE

Kraków

Miasto nad Wisłą w południowej Polsce, jest drugim największym miastem zaraz po Warszawie, pod względem liczby mieszkańców oraz powierzchni. Dzięki wypożyczalni samochodów LeCar będziecie Państwo mieli możliwość zwiedzenia Krakowa - jednego z najstarszych miast w Polsce o ponad tysiąc letniej historii. Największa ilość zabytków Krakowa zlokalizowana jest na Starym Mieście lub w okolicy.

Ciekawe miejsca:

Polecamy zwiedzić: Stare miasto, Krakowskie Sukiennice, Kościół Mariacki, Zamek na Wawelu, Bibliotekę Jagielońską, Muzeum Czartoryskich

Uwagi:

Korków należy się spodziewać w centrum miasta, oraz na trasach wylotowych z Krakowa. Proszę również brać pod uwagę, że Stare Miasto ma wiele ograniczeń w ruchu i podzielone jest na strefy. Strefa najbardziej centralna jest zamknięta dla ruchu kołowego. Odległości między Krakowem a innymi głównymi miastami: Gdańsk - 605 km; Warszawa - 293 km; Katowice - 90 km; Szczecin - 650 km.

ul. Rydla 57
30-087 Kraków
tel. 660 479 400

Infolinia: (+48) 660 479 300
info@rentacarpoland.com