Wypożyczalnia samochodów LeCar - oddział Warszawa

Nasza firma oferuje podstawianie i odbiór samochodów w wybranych przez Państwa lokalizacjach Warszawy: m. in. dworzec kolejowy, hotele, lotnisko im. Fryderyka Chopina na Okęciu oraz w każdym innym miejscu w mieście. Wypożyczalnia działa sprawnie od wielu lat i posiada wielu zadowolonych Klientów, którzy polecają nasze usługi. Wypożyczalnia LeCar oferuje elastyczne warunki współpracy dla firm. Wynajem samochodów w LeCar to profesjonalizm, szybkość i bezpieczeństwo.

Nasze samochody:

ZAREZERWUJ ON-LINE

Warszawa

Warszawa jest stolicą a zarazem największym polskim miastem. Wynajmując samochód w wypożyczalni LeCar będą mieli Państwo swobodę poruszania po warszawskiej aglomeracji. Miasto ma wiele do zaoferowania w wolnym czasie.

Ciekawe miejsca:

Ciekawymi miejscami wartymi polecenia jest Zamek Królewski na starym mieście, Pałac w Wilanowie, Park Łazienkowki. Oprócz zabytków architektury Warszawy, miasto oferuje bogaty dostęp do kultury poprzez kina, teatry, muzea oraz galerie. Dla amatorów tańca miasto oferuje nieprzebrane bogactwo dyskotek i klubów.

Uwagi:

Korki są prawie na każdej drodze dojazdowej do Centrum między 8 a 10. Po południu zakorkowane są ulice w stronę przedmieść od 14 do 18. Przebycie dystansu między dwoma odległymi miejscami w Warszawie może więc zająć ponad 1 h. Odległości między Warszawą a innymi głównymi miastami: Gdańsk - 350 km; Kraków - 293 km; Katowice - 300 km; Szczecin - 550 km.

02-148 Warszawa
ul. 17 Stycznia 32
tel. 22 825 24 21

Infolinia: (+48) 660 479 300
info@rentacarpoland.com